Gösta Adrian Nilsson blandteknik
2014-06-06
251372
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NILSSON, Gösta Adrian (1884-1965): "Regndans" en soldag i Bidart, signerad G-A-N, daterad 1921, blandteknik på papper, 27x19 cm
Fläckar, dedikation