Allmoge stolar
2014-06-07
251362
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
STOLAR, 4 st., snarlika, 1800-tal, allmoge, furu
Sprickor, skador, kompletteringar