John Ivar Berg olja
2014-06-07
251349
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): Vattenspeglingar, monogramsignerad, olja på duk, 80x62 cm
Duklagningar