Bord barock furu
2014-06-06
251257
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORD, 1700-tal, barock, låda i sargen, laserad furu, höjd 76, 151x79 cm
Slitage