Vas Kina
2014-06-06
251256
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS med hänklar, cloisonné och mässing, Kina, 1900-tal, höjd ca 25 cm
Slitage, cloisonnébortfall