Interiörer akvareller
2014-06-07
251249
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNÄR (1900-tal): Interiörer från Apertin Herrgård, (enligt uppgift), akvareller, 20x25 resp 28x25 cm
Ena med veck