Golvlampa 1940-tal
2014-06-06
251211
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, med fot i björk, 3 ljuspunkter, höjd 170 cm
Bruksslitage