Ring 18 k vitguld rubiner diamanter
2014-06-08
251184
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k vitguld, 16 carréslipade rubiner samt 16 smådiamanter, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 8 g
Flertalet rubiner med nagg/skador