Japanskt träsnitt
2014-06-06
251158
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Japan, 1900-talets början, träsnitt, hästkapplöpning, 35,5x23,5cm
Slitage