Emma Gillmor oljemålning Tema
2014-06-05
251098
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GILLMOR, Emma (född 1972): Rumsindelning, signerad och daterad -02, olja på pannå, 122x154 cm