Glasservis
2014-06-05
251078
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GLASSERVIS, 47 dlr, 1900-talets första hälft, kasad dekor, bestående av: 6 ölglas, 14 vinglas, 24 selterglas, 3 sköljskålar
Ngn obetydlig nagg