Lars Tärning
2014-06-06
251043
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄRNING, Lars (född 1945): Stilleben med vinglas, signerad och daterad -10, skiktmåleri på pannå, 31x36 cm