Roger Risberg pastell
2014-06-10
250995
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RISBERG, Roger (född 1956): "Krigsfartyg",monogramsignerad och daterad RR 1999, pastell, 21x30 cm