Ljusstake i porslin Kina 1900-tal
2014-06-06
250852
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKE, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, metallskodda kanter, tvådelad, höjd 28 cm
Obetydliga kantnagg