Väggbonad 1900-tal
2014-06-04
250813
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGBONAD, 1900-tal, rokokosällskap i sommarlandskap, maskinvävd, 149x163 cm
Slitage