Felix Hatz oljemålning
2014-06-04
250804
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HATZ, Felix (född 1904-1999): Höstlandskap, signerad Hatz, olja på duk, 43x62 cm
Duklagning, krackeleringar