Lars Jonsson färglitografi
2014-06-04
250803
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Fågel på gren, signerad och numrerad Lars Jonsson HC 10/15, färglitografi, 26x23 cm