Angelica Wiik litografi
2014-06-04
250786
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIIK, Angelica (född 1960): Figurscen, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 60,5x87 cm