Silverdosa
2014-06-04
250775
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSA, silver, Bee Moynihan, Dublin, 1900-tal, dekor med par på is, invändigt förgylld, höjd 2, 7,5x5,5 cm, vikt 84 cm, ASKFAT, silver GAB, Stockholm