Kandelabrar
2014-06-11
250749
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 3 ljus vardera, 1800-talets första hälft, empire, förgylld brons, höjd 59 cm