Karmstolar 1700-tal
2014-06-04
250726
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, träskuren dekor
Skador, slitage, Lagningar