Målning motiv med munk
2014-06-03
250653
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNÄR (1900-tal): Läsande munk, signerad, olja på pannå, 22x29 cm