Bernhard Oscarsson oljemålning
2014-06-03
250646
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): "Boxviks Kile Orust" signerad Oscarsson, olja på duk, 39x71 cm