Bojaner Kina
2014-06-05
250630
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJANER, 4 st, porslin, Kina, 1800/1900-tal, dekor med emaljfärger, höjd 9,5-13 cm, 3 med porslinslock, en med trälock
Ett lock med lagning, smärre hårsprickor