Mosaiktavla Akke Hugh Malmeström
2014-06-03
250575
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MOSAIKTAVLA, "Ung Madonna" Akke Hugh Malmeström, daterad -62, signerad a tergo, 33,5x28,5 cm