Folke Ricklund olja på duk
2014-06-03
250573
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICKLUND, Folke (1900-1986): Landskapsmotiv, signerad och daterad Folke Ricklund -57, olja på duk, 65x81 cm