Silverdosa rysk 1800-tal
2014-06-03
250406
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CIGARETTETUI, silver, Moskva 1877, signerad A E, dekor av stadsmotiv, höjd 2,5, 10,5x6,5 cm, vikt ca 138 g
Saknar dekordel, saknar remmar inuti