Oidentifierad konstnär 1600-tal olja på duk
2014-06-01
250378
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland/Tyskland 1600-tal): Mansporträtt med påskrift daterat 1621, olja på duk, ca 36x29 cm
Retuscher, krackeleringar