Soffbord 1950-tal Danmark
2014-06-01
250375
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFBORD, 1950-tal, Danmark, fanerat i teak, med mässingsdetaljer, tidningshylla, ben i massiv ek, höjd 55, 140x53 cm