Dekorelement Kina
2014-06-01
250357
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DEKORELEMENT/ÖVERSTYCKE, Kina, 1900-tal, bronserat och skuret trä, höjd ca 79x114 cm
Smärre skador