Akvatinter
2014-06-01
250309
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AKVATINTETSNINGAR, 2 st, engelska samhällsbilder, 1700-tal, G Moreland, daterad 1789, graverad av Ward, 56x41 cm vardera
Sliage, fläckar