Harald Sallberg etsning
2014-05-31
250290
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963):Stadshuset, signerad Harald Sallberg 1932, etsning, 29,7x29,7 cm