Harald Sallberg etsning
2014-05-31
250284
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): Stockholmstak i snö, signerad Harald Sallberg 1931, etsning, 24,7x28,5 cm