Harald Sallberg etsning
2014-05-31
250278
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): I min ateljé, signerad och daterad Harald Sallberg 1928, etsning, 28x23,3 cm