Ringar skjortknappar 18 k guld
2014-05-31
250244
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RINGAR, 2 st, SKJORTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld, en ring med spår av svart emalj, ARMRING, omarbetad från ett par skospännen, 1800-tal
Emaljskador, orientpärlor saknas