Ljuskrona i mässing
2014-05-31
250201
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1930/40-tal, mässing, med fem glaskupor, höjd 47, kedja 50 cm
Slitage