Peder Duke 3 färgserigrafier
2014-06-03
250093
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): (3) Kompositioner, 1988, 1990, 1991, signerade och numrerade, färgserigrafier, bladmått 62x2 resp 60x65 cm, oramade
Ett blad med fläckar