Peder Duke 2 färgserigrafier
2014-06-01
250091
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): (2) Kompositioner, 1986, 1990, signerade och numrerade 188/200, 39/200, färgserigrafier, bladmått 62x74 resp 62x52 cm, oramade