Emil Hagström oljemålning
2014-06-01
250084
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HAGSTRÖM, Emil (1892-1952): Båtar, Utanför staden, signerad E Hagström 1931, olja på duk, 33x41 cm, oramad