Hans Osswald blandteknik
2014-06-01
250080
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSSWALD, Hans (född 1919-?): Stilleben, signerad och daterad Hans Osswald 49, blandteknik, 56x44 cm, oramad
Rispor