André Lanskoy färglitografi
2014-05-31
250073
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 56/12?, färglitografi, 51x64 cm