André Lanskoy färglitografi
2014-06-01
250056
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, ur "Le journal d´un fou", signerad Lanskoy, 51/100, färglitografi, 68x44 cm