Georg Pauli blandteknik
2014-05-31
250029
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): "S:ta Margherita", monogramsignerad GP, blandteknik, 29x19 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj