Auguste Herbin färgserigrafi
2014-05-31
250021
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HERBIN, Auguste (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad och numrerad 46/150, färgserigrafi, 66x50 cm