Stig "Slas" Claesson oljemålning
2014-05-30
249924
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (född 1928): "Oros himmel", signerad Stig Claesson, olja på duk, 65x54 cm