Karl Höglund färglitografi
2014-05-30
249907
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Bröllopsfesten, signerad Karl Höglund, HC 20/20, färglitografi, 58x87 cm