Torborg Lindberg träskulpturer
2014-05-30
249828
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDBERG, Torborg (1908-1980): (2) Samisk familj, monogramsignerade TL, snidat och polykromt bemålat trä, höjd 12,5-13 cm
Bruksslitage