Rökelseställ Kina
2014-05-30
249778
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FIGURINER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, för rökelse, dekor i emaljfärger, längd 20 resp 19 cm
Nagg