Porslinsfigurin art deco Rosenthal
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FIGURIN, porslin, art déco, 1920-/ 30-tal, Rosenthal, Tyskland, flicka med rådjur, stämpelmärkt Rosenthal, höjd ca 30 cm
Kuntoraportti
Lagning på höger pekfinger
249764
Päivämäärä:
2014-05-30