Karaff 1800-tal
2014-05-30
249756
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARAFF, glaserat lergods, 1800-tal, möjligen Persien, höjd 27 cm
Pipan av, skador och lagningar